Dołącz do nas

Jesteśmy jednym z czołowych producentów farb oraz pigmentów dla całego świata druku od 1945 roku. Korzenie naszej firmy sięgają 1818 roku. Jesteśmy obecni na 6 kontynentach. Sun Chemical posiada ponad 300 zakładów na całym świecie, które świadczą usługi na rzecz lokalnych klientów mając na uwadze perspektywę globalną.

W Polsce Sun Chemical Sp. z o.o. działa od 1994 roku, a od 2003 roku. główną siedzibą firmy jest nowoczesny zakład wraz z kompleksem biurowym w Markach pod Warszawą. Firma posiada rozbudowaną sieć dystrybucji w 13 największych miastach Polski: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Inowrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Toruń, Warszawa, Wrocław.

Chcemy, aby nasi przedstawiciele byli najlepiej poinformowani w zakresie najnowszych odkryć z dziedziny poligrafii. Nasi dystrybutorzy mają pewność, że mogą oferować swoim klientom najlepsze produkty. W ramach wsparcia oferujemy fachowe porady, dostęp do najnowszych odkryć w branży (laboratorium) oraz pomoc techniczną ze strony specjalistów.

Zostań dystrybutorem Sun Chemical. Dystrybutorzy są cenionymi członkami wyjątkowej społeczności. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:

slawomir.gulczynski@sunchemical.com

tomasz.dobrowolski@sunchemical.com