ASL Print FX zdobywca nagrody dlaEtykiet Najlepsze z Najlepszych za produkt wykorzystujacy farby Sun Chemical

2013-10-31

ASL Print FX zdobywcą Nagrody dla Etykiet „Najlepsze z Najlepszych” za produkt wykorzystujący farby Sun Chemical

Farby Sun Chemical zostały użyte przez firmę ASL Print FX z Ontario, drukującą etykiety w technice fleksografii, do produkcji etykiet nagrodzonych pierwszą w historii nagrodą „Najlepsze z Najlepszych” przyznaną przez World Label Association (Światowe Stowarzyszenie Etykiet) podczas Światowej Gali Nagród dla Etykiet w Brukseli.

Jeszcze przed uzyskaniem nagrody „Najlepsze z Najlepszych” w kategorii fleksografii, firma ASL Print FX została wyróżniona Światową Nagrodą dla Etykiet w kategorii fleksografii za etykietę Rennie Estate Winery, przyznaną przez Tag and Label Manufactures Institute (TLMI) (Instytut Producentów Znaczników i Etykiet) oraz World Label Association (Światowe Stowarzyszenie Etykiet). Praca zgłoszona przez ASL Print FX pokonała około 15 tysięcy innych propozycji z całego świata, a jej producent po raz trzeci z rzędu został nagrodzony Światową Nagrodą dla Etykiet.

„Zdobycie nagrody ‘Najlepsze z Najlepszych’ to największe wyróżnienie w naszej branży. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w tym sektorze”, mówi Stacy Daly, Wiceprezes, Dyrektor Generalna oraz Wspólniczka firmy ASL Print FX. „Jesteśmy zaszczyceni faktem otrzymania tej nagrody, jednak nie zdobylibyśmy jej bez współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, którzy znają potrzeby naszej firmy i posiadają odpowiednie zasoby, umożliwiające osiągnięcie takiego efektu końcowego. Sun Chemical jest jednym z nich.”

Sun Chemical już od ponad 10 lat dostarcza farby do drukarni ASL Print FX. W tym czasie firma zdobyła jej zaufanie dzięki dostarczaniu zamówień umożliwiających redukcję kosztów i utrzymanie wysokiej, jakości druku, wymaganej przez klientów.

„Sun Chemical jest nieocenionym partnerem, który już od długiego czasu dostarcza farby do naszej drukarni”, mówi Daly. „Stabilna relacja między firmami pozwala nam koncentrować się na rozwoju naszej działalności i jakości produktów. Sun Chemical ma wspaniały zespół, z którym dobrze nam się pracuje, i który zawsze dostarcza nam znakomitej, jakości usługi, spełniające potrzeby naszej firmy.”

Jednym z rozwiązań zaproponowanych przez Sun Chemical firmie ASL Print FX był Program Dozowania dla rynku znaczników i etykiet drukowanych na wąskiej wstędze. Program Dozowania Sun Chemical umożliwia drukarniom mieszanie dokładnie takiej ilości farby, jaka będzie potrzebna, co pozwala na redukcję stanów magazynowych i poziomu odpadów, większą konsekwencję w zakresie dopasowania kolorów, a także istotne zmniejszenie całkowitych kosztów operacyjnych.

„Program Dozowania Sun Chemical sprawdza się u nas bardzo dobrze”, mówi Daly. „Nie marnujemy farb i udało nam się zredukować o połowę poziom zapasów farb. Program pomógł nam uniknąć kosztów nadgodzin, poprawić wydajność oraz zapewnić konsekwentne dopasowanie kolorów, wymagane przez naszych klientów reprezentujących wiodące marki, i pozwalające nam zachować pozycję lidera w naszej branży. Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu i usług, które uzyskujemy od Sun Chemical.”

„Bardzo cenimy sobie relację, jaką mamy z tak innowacyjną drukarnią jak ASL Print FX, i cieszymy się z jej sukcesów w programie Światowych Nagród dla Etykiet”, mówi Percy Agboat, Dyrektor Sprzedaży Sun Chemical na Kanadę. „Sukces ASL Print FX to także nasz sukces i mamy nadzieję współpracować w celu zaspokojenia kolejnych pojawiających się potrzeb technicznych tej firmy.”