Dlaczego ochrona Twojej marki staje się coraz ważniejsza?

2015-09-18

Dlaczego ochrona Twojej marki staje się coraz ważniejsza?

Czy zdajesz sobie sprawę, że wartość globalnego rynku podróbek jest szacowana przez Międzynarodową Izbę Handlu na 1 trylion USD i że wciąż rośnie? W sytuacji, gdy rynek jest zalewany podróbkami w niemal wszystkich sektorach, kwestia ochrony i bezpieczeństwa Twojej marki staje się coraz bardziej istotna.

W ofercie Sun Chemical znajduje się szereg rozwiązań wychodzących naprzeciw tym oczekiwaniom i wymaganiom rynkowym w postaci farb drukowych bądź też materiałów implementowanych bezpośrednio w opakowaniu. Serie produktów takich jak SunLock, SunShift czy SunGuard mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Każdego roku chronią one miliardy opakowań zawierających produkty najpopularniejszych marek świata.

Posiadając ponad 200 oddziałów i przedstawicielstw w ponad 50 krajach, Sun Chemical jest idealnym, ponadnarodowym partnerem oferującym kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony marki, które z pewnością spełnią także Twoje potrzeby.

Aby dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr E45 w pawilonie 5) na targach Labelexpo Europe, odbywających się w dniach 29 września – 2 października w Brukseli.

Więcej informacji na temat targowej oferty Sun Chemical znajdziesz na stronie http://www.sunchemical.com/labelexpo-europe-2015

 

Obserwuj nas:

Kontakt: Christine Lancaster, Email: labelexpo.eu@sunchemical.com, Phone: +44 (0) 161 629 2204, www.sunchemical.com/brandprotection