Doskonalsze pomysły na opakowania - targi Metpack 2017

2017-04-03

 

Kto może skorzystać z rozwiązań „Brighter Ideas for Packaging” (Doskonalsze pomysły na opakowania), by jego produkty wyróżniały się na półkach sklepowych? Właśnie Ty!

Czy będą Państwo na targach Metpack 2017? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Doskonałymi Pomysłami w zakresie druku na metalu!

Za nieco ponad miesiąc będą Państwo mieli okazję spotkać się z nami na targach Metpack 2017 i zapoznać się z naszą gamą rozwiązań w zakresie druku na metalu.

W ramach oferty farb na targach Metpack 2017 zaprezentujemy szeroką gamę rozwiązań obejmujących również farby do druku na metalu, produkty do efektów specjalnych oraz rozwiązania w dziedzinie ochrony marki i zarządzania kolorami.

Aby zademonstrować, jak druk cyfrowy może sprawić, że opakowania metalowe naprawdę będą się wyróżniać i robić imponujące wrażenie na klientach, we współpracy z jednym z naszych klientów, firmą Hoffmann, chcielibyśmy zaprosić Państwa do stworzenia własnego, wyjątkowego pudelka z metalu z nadrukiem cyfrowym.

Aby otrzymać własne ozdobne pudełko, wystarczy do piątku, 14 kwietnia 2017 r. odwiedzić stronę internetową: www.tinboutic.ch/Box-Sun-Chemical, i wpisać kod METPACK2017.* Potem wystarczy przyjść do naszego stoiska (hala 3.0, stoisko 3A39) na targach Metpack 2017, by odebrać swoje osobiste pudełko.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań w dziedzinie druku na metalu i naszej obecności na targach Metpack 2017, prosimy wejść na naszą stronę internetową pod adresem: www.sunchemical.com/metpack i odwiedzić nas osobiście na targach w dniach 2-6 maja 2017 r., stoisko 3A39 w hali 3.0.

 
*Dostępna jest tylko ograniczona liczba pudełek, dlatego pudełka będą drukowane według kolejności zgłoszeń.

 

Contact Info: Sun Chemical
Email:metpack@sunchemical.com
www.sunchemical.com/imetpack
Follow on LinkedIn  |   Follow on Twitter  |   Forward to Friend