Dzień Dystrybutora w firmie Sun Chemical

2015-12-11

W dniach 3-4 grudnia br. firma Sun Chemical zorganizowała spotkanie dla swoich dystrybutorów. Jego pierwsza część miała miejsce w siedzibie firmy w Markach pod Warszawą, druga – w hotelu Warszawianka w Jachrance. Spotkanie miało charakter edukacyjno-integracyjny.

Tradycją stały się już spotkania firmy Sun Chemical z klientami oraz z dystrybutorami jej rozwiązań. Ich celem jest nie tylko przybliżenie bogatej oferty producenta, ale także znalezienie odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się przy sprzedaży jego produktów – farb, atramentów, powłok czy klejów. Firma współpracuje obecnie z wieloma dystrybutorami, którzy mają swoje siedziby w różnych miastach Polski. 

„Serdecznie dziękujemy dystrybutorom, którzy byli obecni na naszym spotkaniu oraz wszystkim, którzy współpracują z nami. Wieloletnia i owocna współpraca oraz zaangażowanie w rozwój przedsiębiorstw na polskim rynku to niewątpliwie świadectwo wielkiej odpowiedzialności zarówno naszej firmy, jak również naszych dystrybutorów. Są to firmy będące przykładem rzetelności, dobrej organizacji i umiejętnej obsługi klientów. Pragniemy przy tej okazji podkreślić, że doceniamy wysoką jakość ich usług oraz niezwykle wysokie, wypracowane przez wiele lat, standardy pracy” – mówi Piotr Góral, dyrektor generalny polskiego oddziału Sun Chemical. 

Dzień Dystrybutora rozpoczął się od zwiedzania zakładu Sun Chemical w Markach. Tu gościom zaprezentowano m.in. innowacyjne rozwiązania, nowoczesną halę produkcyjną oraz laboratorium, które zajmuje się kontrolą jakości, wystawianiem certyfikatów, dobieraniem nowych kolorów oraz projektowaniem i tworzeniem standardów, a także wykonywaniem różnego rodzaju badań w zależności od końcowego zastosowania produktu.

Następnie goście udali się do hotelu Warszawianka w Jachrance, gdzie miały miejsce prezentacje przygotowane przez przedstawicieli Sun Chemical oraz partnera w projekcie Pantone Live, Firmę X-rite. Zaprezentowane zostały rozwiązania w zakresie standaryzacji procesów drukowania, oraz Pantone Live – system zapewniający integralność kolorystyczną w całym łańcuchu dostaw.