Sun Chemical na targach Fespa

2013-04-18

Podczas targów Fespa - największej i najważniejszej na świecie imprezy skierowanej do rynków sitodruku i wielkoformatowego druku cyfrowego, która odbywać się będzie od 25 do 29 czerwca w Londyńskim centrum wystawowym ExCeL swoją ofertę zaprezentuje firma Sun Chemical.

Wśród nowych produktów prezentowanych w Londynie znajdą się farby, mające zastosowanie w branży reklamowej, przy produkcji wysokiej jakości grafiki oraz w sitodruku przemysłowym.
Aby sprostać szybko rosnącym potrzebom rynku grafiki użytkowej i prezentacyjnej oraz wymagających wysokiej, jakości rozwiązań takich jak zaawansowane technologie motoryzacyjne, karty plastikowe i zdobienie szkła, została przygotowana kompletna gama farb i materiałów eksploatacyjnych.

Oferta Sun Chemical w zakresie druku cyfrowego zapewnia dostawcom wysoką, jakość powielania dla szerokiej gamy maszyn drukarskich, które będzie można oglądać na stoisku firmowym na targach.. Znajomość rynku inkjet, jaką ma firma Sun Chemical, w połączeniu z jej możliwościami technicznymi, pozwala na produkcję doskonałych produktów na rynek wtórny o właściwościach fizycznych i kolorystycznych równych produktom pierwotnym, do których należą gamy produktów na bazie rozpuszczalników, olejów i wody.

SunJet zaprezentuje swoje możliwości w dziedzinie wspólnego rozwoju rozwiązań farbowych do atramentów graficznych i przemysłowych z partnerami OEM i w ramach współpracy ze wszystkimi znaczącymi producentami głowic drukujących. Zostanie zaprezentowana poszerzona gama rozwiązań utrwalających dla systemów farbowych SunJet, zarówno konwencjonalnych, jak i UV LED, które zostały specjalnie przystosowanie do potrzeb dostawców OEM, jeśli chodzi o szybkość druku i architekturę maszyny. Odwiedzający stoisko Sun Chemical będą mogli oglądać prezentację technologii farbowej do podłoży szklanych i do znaków drogowych o przedłużonej trwałości na wolnym powietrzu, zgodnej ze standardami obowiązujemy w Unii Europejskiej oraz dostosowanej do konkretnych wymagań w zakresie kolorów używanych w ruchu drogowym i współczynnika odbicia światła. 

Jonathan Sexton, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Dziale Sitodruku i Druku Wąskowstęgowego na Europę firmy Sun Chemical mówi: „Jesteśmy podekscytowani faktem, że będziemy mogli zaprezentować naszą szeroką ofertę oraz nasze zainteresowanie rynkami sitodruku i druku wąskowstęgowego na targach FESPA 2013.Nasze imponujące portfolio produktowe pokazuje, że Sun Chemical ma do zaoferowania swoim klientom rozwiązania wysokiej, jakości w wielu dziedzinach, udowadniając w ten sposób, że jesteśmy kimś więcej niż dostawcą farb. Przywiązujemy ogromną wagę do naszego Działu Badań i Rozwoju i wciąż w niego inwestujemy, aby oferować produkty najwyższej, jakości.

„Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, słuchając tego, co mówią, aby tworzyć produkty dostosowane do ich potrzeb, zanim produkt pojawi się na rynku. Jest to oznaką zaufania, jakie Klienci mają do Sun Chemical jako do globalnej marki, oraz do produktów – udowadniamy w ten sposób naszym klientom, że jesteśmy partnerem, który może im pomóc we wzroście i rozwijaniu własnej działalności.”Spotkaj się z Sun Chemical na targach FESPA 2013, Sala Północna, Stoisko B20N. Oprócz zapoznania się z szeroką gamą produktów będzie można również skorzystać z porad ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania zwiedzających wystawę.