FESPA Digital 2016 - Atramenty Sun Chemical

2016-03-01

     

Jeśli chcesz poznać korzyści płynące z zastosowania innowacyjnych atramentów
Sun Chemical, dzięki którym możesz wyprzedzić konkurencję, odwiedź nas na targach Fespa 2016. Tu zapoznasz się z naszymi najnowszymi osiągnięciami, dedykowanymi na rynek druku wielko- i superwielkoformatowego.

SunJet – dział  Sun Chemical specjalizujący się w produkcji rozwiązań do druku inkjetowego - nieustannie rozwija się i dąży do doskonałości. Zaowocowało to przełomowym odkryciem innowacyjnych i unikalnych rozwiązań, jakimi są nowe atramenty do ploterów wielkoformatowych.

Atrament jest kluczowym elementem w każdym projekcie. Jeśli więc jesteś właścicielem sprzętu OEM, integratorem systemów lub producentem głowic drukujących, odwiedź nas na targach Fespa Digital 2016. Tu spotkasz się z zespołem SunJet, by omówić Twoje potrzeby w zakresie zastosowania atramentów Sun Chemical.

Poznaj nasze najnowsze propozycje i przełomowe technologie dla szerokiej gamy zastosowań druku wielko- i superwielkoformatowego. Zobacz, jak nieograniczone korzyści mogą płynąć z zastosowania Aquacure ™ – nowej koncepcji produkcji atramentów, wykorzystującej unikalną chemię, która z kolei łączy w sobie technologie druku wodnego i utrwalanego promieniami UV.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, związane z drukiem wielkoformatowym bądź superwielkoformatowym
i stosowanymi w nich atramentami, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach FESPA Digital: numer C110, pawilon 3. 

Więcej informacji na temat naszych targowych zapowiedzi znajdziesz na stronie www.sunchemical.com/fespa.

Dodatkowe informacje: Tony Cox
Email: fespamarketing@sunchemical.com
www.sunchemical.com