FESPA Digital 2016 - Prezentacja SunTex

2016-02-08

 

Planujesz wizytę na targach FESPA Digital 2016?
Zapraszamy na stoisko firmy Sun Chemical: pawilon 3, stoisko C110.

Dołącz do nas, by być świadkiem światowej premiery SunTex – nowej serii atramentów, przeznaczonych do zadrukowywania materiałów tekstylnych w technologii cyfrowej

Zobacz z bliska premierowe prezentacje SunTex – nowej rodziny wodnych atramentów, których receptura została stworzona z myślą o cyfrowym zadrukowywaniu materiałów tekstylnych i produkcji systemów oznaczeń z wykorzystaniem giętkich podłoży. To wszystko na naszym stoisku na targach FESPA Digital 2016.

Odwiedzając nasze stoisko będzie można zapoznać się z licznymi zaletami, jakie oferują atramenty SunTex, optymalizując realizację różnorodnych aplikacji tekstylnych: intensywne, nasycone kolory, głęboka czerń i znakomity poziom adhezji do podłoża to tylko niektóre z nich.

Prezentacje podczas targów FESPA Digital 2016 uwzględniać będą m.in.:

- SunTex Sonata – serię sublimacyjnych atramentów barwnikowych do druku transferowego oraz atramentów dyspersyjnych do bezpośredniego zadrukowywania podłoży tekstylnych, idealnych przy produkcji wyrobów dwustronnych, takich jak flagi czy banery;

- SunTex Encore – serię wodnych atramentów pigmentowych, oferujących wysoki poziom przyczepności do różnorodnych podłoży, zapewniających finalnym aplikacjom odpowiednią odporność na zmywanie i wilgoć.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości, wydajnych atramentów do cyfrowego zadrukowywania tekstyliów, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach FESPA Digital: stoisko C110, pawilon 3.

Więcej informacji na temat naszych targowych zapowiedzi znajdziesz na stronie www.sunchemical.com/fespa.

Dodatkowe informacje: Tony Cox
Email: fespamarketing@sunchemical.com
www.sunchemical.com