Farby SunCarte i Solarsmart UV dla laminowanych kart

2013-11-21

W październiku 2013 r. firma Sun Chemical po raz pierwszy pojawiła się, jako wystawca na Targach K, czołowych międzynarodowych targach handlowych w zakresie plastiku i gumy w Dusseldorfie.

 Firma Sun Chemical miała swoją wystawę w ramach PEPSO (Printed Electronics Products and Solutions – Drukowane Produkty i Rozwiązania Elektroniczne), która jest poświecona komercjalizacji drukowanej elektroniki i wydrukom funkcjonalnym oraz obejmuje szeroki zakres produktów firmy Sun Chemical do wykorzystania funkcjonalnego i dekoracyjnego.

 Robin McMillan, europejski menadżer ds. marketingu farb przemysłowych, Sun Chemical komentuje: „Trwające osiem dni targi były bardzo pracowite, nawiązaliśmy wysokiej, jakości kontakty globalne, odbyliśmy wiele spotkań z aktualnymi i przyszłymi klientami z wielu rynków.
 „Spotykaliśmy się z klientami na wysokim szczeblu oraz odbyliśmy wiele spotkań z globalnymi firmami OEM i dostawcami zainteresowanymi sposobami wykorzystania druku, nie tylko do dekoracji, ale także w ramach procesu produkcyjnego.”

 W swoim stanowisku, stanowiącym część pawilonu ESMA (European Specialist Manufacturers Association), wspólnie z innymi dostawcami branżowymi, firma Sun Chemical wystawiła produkty związane z drukiem dla różnorodnych sektorów, jak na przykład motoryzacja, wysokie technologie, tworzywa sztuczne i elektronika.

 Robin mówi dalej: „Reakcje gości w naszym stoisku były bardzo pozytywne i z całą przyjemnością omawialiśmy z obecnymi i przyszłymi klientami, z najróżniejszych sektorów, sposoby wykorzystania druku do wspierania ich działalności.”