LABELEXPO 2015 - Wprowadzamy na rynek Polare - nowy system mieszania barw.

2015-09-18

 

Wprowadzamy na rynek Polare - nowy system mieszania barw, który pozwala osiągnąć o wiele więcej niż tylko właściwy kolor.

Gdy mówimy o kolorze, czy prawdą jest, że Twoi klienci żądają wciąż „więcej za mniej”, oczekując jednocześnie coraz szybszego terminu realizacji zleceń?

Nasz nowy system mieszania farb pod nazwą Polare daje Ci pełną kontrolę nad poziomem ich zużycia oraz elastyczność, umożliwiającą sprostanie rosnącym potrzebom klientów. Jednocześnie zaś zapewnia optymalizację kosztów i wydajność produkcji.

Polare został wyposażony w 20 głowic dozujących, dostosowanych do mieszania farb zarówno o wysokiej jak i niskiej lepkości, dozowanych z oryginalnych pojemników
i obsługiwanych w mniejszych ilościach. Jego konstrukcja zapewnia, że za każdym razem dozowana jest wymagana ilość farby, co minimalizuje straty oraz redukuje zapasy magazynowe, a zarazem maksymalizuje wydajność. Pojawienie się Polare to naprawdę dobra wiadomość dla Twoich klientów i... dla Twojego budżetu!

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego innowacyjnego rozwiązania oraz sprawdzić
w jaki sposób nasze niezwykle szerokie portfolio farb, powłok, komplementarnych
z nimi rozwiązań oraz systemów zarządzania barwą może wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji, odwiedź nas na targach Labelexpo Europe.

Zapraszamy do stoiska nr 5E45.

Więcej na temat targowej oferty Sun Chemical znajdziesz na stronie http://www.sunchemical.com/labelexpo-europe-2015

Obserwuj nas:

Kontakt: Jonathan Sexton, Email: labelexpo.eu@sunchemical.com,www.sunchemical.com