SunChemical na targach LabelExpo 2013

2013-07-22

Podczas LabelExpo 2013, które odbędzie się 24-27 września w belgijskim Brussels Expo, na stoisku 5E80, firma Sun Chemical będzie prezentowała swój wachlarz produktów oraz doświadczeń w segmencie druku etykiet i opakowań, zostaną zaprezentowane również farby charakteryzujące się niskim poziomem migracji.

Sun Chemical, bazując na silnej, globalnej pozycji firmy oraz bogatej i kompleksowej ofercie produktów w sektorze opakowań ze szczególnym uwzględnieniem produktów przeznaczonych do druku na wąskiej i średniej wstędze, oferuje swoim klientom dodatkowo praktyczne rozwiązania.

Sun Chemical zamierza po raz pierwszy zaprezentować PantoneLIVE™ dla rynku etykiet. PantoneLIVE to rozwiązanie, które umożliwia precyzyjny dobór barw PANTONE Colour w całym procesie realizacji prac w sektorze opakowań – od opracowania koncepcji projektu opakowania, aż do półki sklepowej. PANTONE PLUS SERIES, stanowi rozszerzenie biblioteki barw i mapę najważniejszych informacji dotyczących barw dla konkretnych podłoży stosowanych w produkcji opakowań.
Firma Sun Chemical jest preferowanym partnerem w zakresie dostaw farb oraz wniosła istotny wkład w stworzenie tej technologii.

Na stoisku Sun Chemical podczas LabelExpo 2013 prezentowana będzie również nowa i udoskonalona gama farb do fleksograficznego druku UV.

Sun Chemical będzie też prezentować rozszerzoną gamę farb niskomigracyjnych EB oraz UV do opakowań elastycznych, obejmującą fleksograficzne farby białe o wysokiej nieprzezroczystości, lakiery powierzchniowe, kleje do laminacji oraz farby metaliczne.

Odwiedzający stoisko firmy Sun Chemical będą również mogli zapoznać się z nową linią lakierów powierzchniowych do wykończenia procesu druku cyfrowego.

Jonathan Sexton, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ds. Produktów do Sitodruku i Druku na Wąskiej Wstędze na Europę w firmie Sun Chemical, mówi: „Jesteśmy dumni, że w czasie LabelExpo 2013 będziemy mieli możliwość prezentacji bogatej oferty naszej firmy, innowacyjnych rozwiązań i doświadczenia w segmencie produktów dla rynku etykiet i opakowań drukowanych na wąskiej i średniej wstędze. Jako lider tego sektora, będziemy demonstrować najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony marki, prezentując na stoisku firmy portfel tego rodzaju produktów. Ponieważ nie jesteśmy ‘tylko’ dostawcą farb, poprzez bogatą gamę produktów oferujemy klientom wysokiej jakości rozwiązania kompleksowe.”

Zapraszamy do odwiedzenia firmy Sun Chemical podczas LabelExpo 2013, na stoisku 5E80.

 Więcej informacji dotyczących firmy Sun Chemical i oferowanych przez nią linii produktów można uzyskać na stronie internetowej Sun Chemical. PANTONE®, PantoneLIVE™ oraz inne znaki handlowe Pantone stanowią własność spółki Pantone LLC.  

O PantoneLIVE

System PantoneLIVE korzysta ze wsparcia ze strony licencjonowanego sprzętu i oprogramowania, umożliwiającego osobom ze wszystkich obszarów łańcucha dostaw opakowań uzyskanie dostępu do identycznych barw PantoneLIVE, jak również palet dedykowanych konkretnym markom. Efektem jest spójność i powtarzalność barwy w konkretnych rodzinach produktów, niezależnie od nośnika i technologii druku, co zapewnia konsekwentne rezultaty w zakresie produktów poszczególnych marek. 

Choć z PantoneLIVE będą mogli korzystać użytkownicy farb oferowanych przez dowolnych producentów, Sun Chemical jest przy tym projekcie preferowanym partnerem w zakresie farb. Kolejnym preferowanym partnerem wspierającym PantoneLIVE jest Esko, globalny dostawca  zintegrowanych rozwiązań z zakresu wykończenia, druku komercyjnego oraz profesjonalnej publikacji dla sektora opakowań, znaków i elementów wystawowych. Obie firmy ściśle współpracowały z Pantone i X-Rite w czasie tworzenia PantoneLIVE. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.pantone.com/live.