Na tegorocznej wystawie FESPA Digital Sun Chemical zaprezentuje swój nowy cyfrowy potencjał

2014-03-11

Na tegorocznej wystawie FESPA Digital 20-23 maja 2014 r. w Monachium, firma Sun Chemical przedstawi swój najnowszy produkt z szeregu farb Streamline - Streamline TX, tekstylną farbę sublimacyjną do nadruku bezpośredniego dla miękkiego oznakowania. Farba tekstylna została opracowana w celu sprostania rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na materiały syntetyczne i poliestrowe stosowane do oznakowania.

 Streamline TX zostanie zademonstrowany na stoisku firmy Sun Chemical. Farba sublimacyjna do nadruku bezpośredniego to jasne silne kolory i gęste czernie, jedne i drugie niezbędne dla widocznych oznakowań. Farba posiada znakomite własności „prześwitywania” z powodu wnikania w tkaninę. Wykazano, że jest to główna zaleta dla producentów flag, gdzie podobny obraz uzyskuje się oglądając produkt z obu stron tkaniny.

 Tony Cox, Menadżer Biznesowy ds. Produktów Posprzedażnych, Sun Chemical, komentuje: „Rozmawialiśmy o Streamline TX na FESPA 2013 i zgodnie z uwagami klientów na pokazie dokonaliśmy dalszych usprawnień produktu i teraz jesteśmy gotowi wyjść z nim na rynek. Uważamy, że FESPA Digital 2014 to właściwa platforma. Rynek miękkich oznakowań znacznie się zwiększył w ostatnich kilku latach i zauważyliśmy trend w kierunku takiego podłoża jak tekstylia poliestrowe, używane do takich produktów jak flagi, banery i elastyczne oznakowania. Streamline TX to znakomite uzupełnienie do naszego istniejącego wachlarza posprzedażnego.” 

 Poza Streamline TX, na stosiku firmy Sun Chemical będą inne produkty z rodziny Streamline – tusze ESL HPQ, Ultima HPQ i Optima HPQ, które od czasu wprowadzenia na rynek w lipcu 2012 r. sprzedają się znakomicie, będą także pokazana na imprezie.

 Tony mówi dalej: "Nasz wachlarz produktów posprzedażnych ma własności fizyczne i kolorystyczne takie same jak produkty oryginalne, co umożliwia szybką, prostą i bezpieczną konwersję na farby firmy Sun Chemical. Te farby to rozwiązania dla drukarzy szukający wysokiej, jakości zamienników dla farb OEM. FESPA 2013 to była niezwykle udana impreza dla firmy Sun Chemical; jestem pewien, ze możemy powtórzyć sukces w Monachium.”

 Odwiedź firmę Sun Chemical na FESPA Digital 2014, Hala B2 Stoisko B446.

 Więcej informacji o firmie Sun Chemical i produktach Streamline znajduje się na stronie firmy Sun Chemical.