Nowe rozwiązania w zakresie dekorowania opakowań metalowych zostaną zaprezentowane na Metpack 2014

2014-03-10

    Na wystawie, która odbędzie się w dniach 6 – 10 maja 2014 r. w Essen, Niemcy, firma Sun Chemical zaprezentuje sposób, w jaki jej wachlarz produktów może wspomóc w odróżnianiu się marek oraz poprawę ich wizerunku od samego projektu opakowania do wrażenia, jakie stwarza na półce.

 Pod nazwą „Koncepcja dla konsumenta”, firma Sun Chemical wykaże swoją wyjątkową zdolność do dostarczania globalnych rozwiązań z zakresu opakowań na przykładzie specjalistycznych opakowań metalowych z innowacyjnymi efektami, zarządzanie kolorami marki, ochrona marki i technologie oznakowania laserowego.

 Firma Sun Chemical oferuje szereg rozwiązań, które czynią opakowania atrakcyjnymi oraz funkcjonalnymi. W stosiku C29 w hali 3, firma Sun Chemical przedstawi gościom cały proces produkcji opakowań – od koncepcji do konsumenta.

 Poza swoją agencją zarządzania cyklem życia opakowania – firmą Sun Branding Solutions, firma Sun Chemical pokaże, w jaki sposób właściciele marki i producenci puszek mogą tworzyć przyciągające projekty opakowań, które są widoczne na półkach, za pomocą farb z efektami specjalnymi zachowując spójność kolorystyczną przy wszystkich materiałach i w trakcie wszystkich procesów.

 Goście będą mieli okazję zobaczyć szeroki wachlarz próbek opakowań farb z efektami specjalnymi, które obejmują m.in. efekty dotykowe i farby ze zmiennymi kolorami, wykazując właścicielom marki, w jaki sposób mogą stworzyć opakowanie metalowe przyciągające uwagę konsumentów i zwiększające sprzedaż.

 Rozpoznawalność marki i standaryzacja druku to podstawowe kwestie dla właściciela marki. Na wystawie Metpack 2014, zespół do zarządzania kolorami marki firmy Sun Chemical pokaże Pantone LIVE, aby właściciele marki mogli zapewnić spójność kolorystyczną we wszystkich opakowań metalowych.  

 W trakcie pokazu, firma Sun Chemical zwróci uwagę na trzy rodziny produktów; SunDuo, SunTrio i SunAltec dla puszek do piwa i napojów, opakowań żywnościowych oraz rurek i monobloków.

 Cenna, elastyczna, trwała grupa SunDuo oferuje szybkie wyniki na prasie, co jest odpowiednie do puszek stalowych i aluminiowych, bez lakieru.
 SunTrio jest wszechstronny, elastyczny, efektywny kosztowo i wysoce odporny, odpowiedni dla wielu rodzajów puszek i zamknięć metalowych, od koron do bębnów, aluminiowych kapsli zabezpieczających przed kradzieżą, aerozoli, puszek z żywnością, puszek z rybami, itd.  

 Szereg produktowy SunAltec zapewnia znakomitą sprawność, najwyższą jakość, najwyższą wydajność i najwyższą odporność koloru oraz nadaje się do monoblokowych aerozoli, monoblokowych butelek z napojami oraz aluminiowych składanych rurek.

 Inaki Llona, Globalny Lider Biznesowy, Dział Dekoracyjnych Farb Metalowych, Sun Chemical, komentuje: „Wiemy, że dwa najważniejsze wymagania ze strony dzisiejszych właścicieli marek i producentów puszek to innowacja i współpraca. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze znakomite oferty, stanowiące dowód na naszą znajomość rzeczy w całym procesie produkcji opakowań metalowych, zaskoczy i zainteresuje tych, którzy są zainteresowani tym, ile wartości biznesowej mogą dodać dekoracje metalowe dzięki naszym rodzinom produktów SunDuo, SunTrio i SunAltec.”

 Eduardo Alegria, Globalny Dyrektor ds. Sprzedaży Dekoracji Metalowych, Sun Chemical, komentuje: "Na Metpack 2014 chcemy pokazać właścicielom marki i producentom puszek, że firma Sun Chemical to więcej niż producent farb i że możemy wesprzeć w całym procesie dekorowania metalu. Współpracując z takimi partnerami jak Sun Branding Solutions i Pantone, możemy dodać nowej wartości do procesu produkcji opakowań metalowych, od koncepcji do konsumenta.”

 Więcej informacji o firmie Sun Chemical i jej rozwiązaniach w zakresie dekorowania metali znajduje się na stronie: www.sunchemical.com, albo zapraszamy do Hali 3, Stoisko C29, w dniach 6 - 10 maja 2014 r. w Essen, Niemcy.