Ochrona Marki

2014-09-29

Kto może odnieść korzyści ze stosowania najbardziej niezawodnego rozwiązania w zakresie ukrytych zabezpieczeń uwierzytelniających odczytywanych przez odpowiednie urządzenia?

Ty.

Sun Chemical i MicroTag świętują 10 lat współpracy w zakresie ochrony aktywów najlepszych spółek.

Unikalna technologia ukrytych zabezpieczeń wykorzystuje częstotliwość fal radiowych do aktywacji zjawisk fizycznych zachodzących na poziomie submolekularnym w specjalnych materiałach wykorzystywanych do znakowania. Dzięki temu jest stabilna i wiarygodna – nawet w najtrudniejszych warunkach – i stanowi bardzo skuteczne narzędzie do walki z nielegalnym handlem.

Najważniejsze zalety opisywanej technologii to:

Unikalność: Żadna inna technologia uwierzytelniania nie wykorzystuje tych efektów fizycznych – unikalnego znacznika „odcisk palca”, poziom niezawodności 6 Sigma, wykrywalność zabezpieczenia niewidocznego dla wzroku (możliwość odczytu poprzez standardowe niemetaliczne materiały opakowaniowe), czytnik dedykowany do omawianego rozwiązania.

Historia wykorzystania: Technologia została już wykorzystana do zapewnienia najlepszej ochrony 4 miliardów produktów na całym świecie.

Zastosowania: Produkty wymagające stosowania trudnych do sfałszowania technologii zabezpieczeń ukrytych oraz produkty o długim łańcuchu dostaw, charakteryzującym się większą możliwością niepożądanej penetracji.

Metody zastosowania: Powłoki, kleje, tworzywa sztuczne, papier i wszelkiego rodzaju farby drukarskie, z wyjątkiem farb do druku strumieniowego.