RotaDyne i SunChemical na targach Poligrafia 2009

2009-03-20

Podczas odbywających się w dniach 21-24 kwietnia br. targów Poligrafia 2009 po raz pierwszy zaprezentują się razem firmy  RotaDyne i SunChemical. Wspólna obecność na tej największej imprezie poligraficznej w Polsce jest wynikiem porozumienia, jakie obie firmy podpisały w ostatnim czasie. Z ich ofertą można będzie zapoznać się w hali nr 5 na stoisku 93.

 

Porozumienie między RotaDyne i SunChemical dotyczy współpracy w zakresie wprowadzenia na rynek gamy gotowych wałków do druku, a także usługi wymiany wałków do niektórych modeli maszyn arkuszowych takich producentów jak Heidelberg, MAN Roland, KBA, Mitsubishi i Komori. Wałki produkowane są przez firmę RotaDyne Polska w jej nowej fabryce niedaleko Jeleniej Góry. Firmy oferują również usługę regeneracji wałków, która jest dostępna dla wszystkich typów maszyn - arkuszowych, heatsetowych oraz coldsetowych.

RotaDyne to światowy lider w produkcji wałków dla branży poligraficznej z 18 oddziałami produkcyjnymi w Stanach Zjednoczonych, mający również pojedyncze zakłady w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Polsce, Kolumbii, Argentynie oraz dwa w Chinach. Firma dysponuje także oddziałami badawczo-rozwojowymi w Chicago, nowojorskim Rochester oraz w niemieckim Erkrath. Jest ponadto współzałożycielem Globalnej Grupy Technologicznej ds. wałków.

 

Już dziś serdecznie Państwa zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami RotaDyne oraz Sun Chemical podczas odbywających targów Poligrafia 2009. Przez cały okres trwania imprezy jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieję, że bogata oferta obu firm usatysfakcjonuje wszystkich odwiedzających nasze stoisko – mówi Arek Trojanowski, Przedstawiciel handlowy SunChemical Consumables (materiały eksploatacyjne dla drukarń).