Sun Chemical Przedstawi swoje rozwiązania dla dekoracji metali na Aerosol & Dispensing Forum 2018

2018-01-09

W czasie Forum Aerosol and Dispensing Forum (ADF) 2018, które odbywać się będzie od 31 stycznia do 1 lutego w Porte de Versailles w Paryżu, Sun Chemical przedstawi swoje pełne portfolio farb dla puszek monobloc, tub i aerozoli jak również rozwiązania ochrony marki dla opakowań metalowych. Przedstawione zostaną również różne systemy znaczników zabezpieczających / czytników, farby do efektów specjalnych oraz technologia smart sensor.

 

Eduardo Alegria, Global Metal Deco Ink Sales Director w Sun Chemical, będzie jednym z mówców na konferencji w środę o 31 stycznia o 15:15. Jako że fałszerstwa dotykają już nie tylko towarów luksusowych lecz również materiałów przemysłowych i przyborów toaletowych z niższej półki, Eduardo przedstawi odpowiedź Sun Chemical w prezentacji zatytułowanej: „Zapobieganie fałszerstwom z perspektywy opakowania” ,która będzie dotyczyć potencjalnych zagrożeń i kosztów ponoszonych przez właścicieli marek i przedstawi proaktywne działania firmy w zakresie tworzenia środków przeciwdziałania oszustwom w zakresie metalowych opakowań aerozoli, tak stalowych jak i aluminiowych.

 

Goście stoiska S10 będą mieli okazję poznać rodziny produktowe SunAltec oraz SunTrio jak również przekonać się o doświadczeniu, wiedzy i możliwościach firmy w zakresie dekoracji metali za pomocą wyspecjalizowanych farb, włączając w to efekty specjalne, ochronę marki, zarządzanie kolorami marki i standaryzację druku.

 

Seria farb SunAltec, produkcji Sun Chemical, służąca do dekoracji metali na puszkach aluminiowych i monobloc do aerozoli oferuje niedoścignione osiągi, doskonałą jakość, wysoką produktywność i silną odporność chemiczną.

 

Prezentowana również będzie Seria MB Plus, będąca częścią rodziny produktowej SunAltec. Ta wszechstronna seria farb została zaprojektowana do zastosowań do puszek aerozoli typu monoblok i stosuje system farbowy oparty na żywicach alkidowych, które zostały specjalnie zmodyfikowane dla optymalnych osiągów na nowoczesnych liniach produktowych, wykorzystujących najnowsze technologie farb podkładowych.

Linia SunTrio dla trzyczęściowych puszek do druku arkuszowego to świetne wyniki na maszynach drukarskich, jak również dobre przyleganie między warstwami, jak i do podkładu. Suntrio, w UV i tradycyjnie, nadaje się do większości rodzajów puszek do aerozoli i innych pojemników.

 

Kolory dodatkowe są łatwe w obsłudze dla obu rodzin produktowych. Możliwe jest stworzenie dowolnego odcienia, bezpośrednio w drukarni za pomocą SunMatch™ - sieciowego narzędzia doboru kolorów Sun Chemical. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić drukarzom najwyższy poziom elastyczności i zagwarantować krótki czas reakcji na jakiekolwiek zapotrzebowanie kolorystyczne.

 

Dzięki partnerstwu Sun Chemical z Document Security Solutions (DSS) w celu otwarcia nowych rynków i wspólnej sprzedaży wysokiej klasy produktów zapobiegających fałszerstwom, goście stoiska będą mieli również możliwość nauczyć się w jaki sposób AuthentiGuard®  może pomóc właścicielom marek, personelowi łańcucha dostaw, jak i konsumentom w sprawdzeniu oryginalności produktu za pomocą smartfona.

 

Jeśli chcą Państwo zdobyć więcej informacji, zapraszamy na stoisko S10 w czasie Aerosol and Dispensing Forum 2018 w Porte de Versailles w Paryżu, które odbywać się będzie w dniach 31 stycznia - 1 lutego. lub zapraszamy do pobrania naszego przewodnika "Brighter Ideas for Metal Packaging"  ze strony www.sunchemical.com/adf.