Sun Chemical opisuje Rozwiązania Dekoracji Metalowych w czasie forum Aerosol and Dispensing 2017

2017-08-11

Ekspert Sun Chemical przedstawi prezentację dotyczącą technologii ochrony marki dla opakowań metalowych.

PARSIPPANY, N.J., USA – 9 sierpnia 2017 r. – W czasie Forum Aerosol and Dispensing Forum (ADF) 2017, Sun Chemical przedstawi swoje pełne portfolio farb dla puszek monobloc, tube
i aerozoli jak również rozwiązania ochrony marki dla opakowań metalowych.

Goście stoiska #C12 będą mieli okazję poznać rodziny produktowe SunAltec oraz SunTrio jak również przekonać się o doświadczeniu, wiedzy i możliwościach dekoracji metali za pomocą wyspecjalizowanych farb, włączając w to efekty specjalne, ochronę marki, zarządzanie kolorami marki i standaryzację druku.

Seria farb SunAltec, produkcji Sun Chemical, służąca do dekoracji metali na puszkach aluminiowych i monobloc do aerozoli oferuje niedoścignione osiągi, doskonałą jakość, wysoką produktywność i silną odporność chemiczną.

Część rodziny SunAltec - Seria MB Plus, którą prezentujemy na stoisku, to uniwersalna seria farb stworzona specjalnie z myślą o zastosowaniu na puszkach monobloc to aerozoli. Ta seria farb stosuje system farbowy oparty na żywicach alkidowych, które zostały specjalnie zmodyfikowane dla optymalnych osiągów na nowoczesnych liniach produktowych, wykorzystujących najnowsze technologie farb podkładowych.

Linia SunTrio dla trzyczęściowych puszek do druku arkuszowego,  świetne wyniki na maszynach drukarskich, jak również dobre przyleganie między warstwami, jak i do podkładu. Suntrio, w UV i tradycyjnie, nadaje się do większości rodzajów puszek do aerozoli i innych pojemników.

Kolory dodatkowe są łatwe w obsłudze dla obu rodzin produktowych. Możliwe jest stworzenie dowolnego odcienia, bezpośrednio w drukarni za pomocą SunMatch™ - sieciowego narzędzia doboru kolorów Sun Chemical. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić drukarzom najwyższy poziom elastyczności i zagwarantować krótki czas reakcji na jakiekolwiek zapotrzebowanie kolorystyczne.

Dzięki partnerstwu Sun Chemical z Document Security Solutions (DSS) w celu otwarcia nowych rynków i wspólnej sprzedaży wysokiej klasy produktów zapobiegających fałszerstwom, goście naszego stoiska będą mieli również możliwość nauczyć się w jaki sposób AuthentiGuard®  może pomóc właścicielom marek, personelowi łańcucha dostaw, jak
i konsumentom w sprawdzeniu oryginalności produktu za pomocą smartfona.

Na stoisku zaprezentowane zostaną również systemy zabezpieczeń z różnorakimi markerami, farby specjalne i technologia smart sensor. Mówcą na Forum z ramienia Sun Chemical będzie Eduardo Alegria, Global Metal Deco Ink Sales Director w Sun Chemical. Jego prezentacja "Fałszerstwa i jak im zapobiegać z perspektywy opakowania" będzie miała miejsce 6 września (środa) o 1500.

Jeśli chcą Państwo zdobyć więcej informacji, zapraszamy na stoisko #C12 w czasie Aerosol and Dispensing Forum 2017 w Altman Building i Metropolitan Pavilion w Nowym Jorku, które odbywać się będzie w dniach 6-7 września 2017 r. lub zapraszamy do pobrania naszego przewodnika "Brighter Ideas for Metal Packaging"  ze strony www.sunchemical.com/adf