Sun Chemical: pracujemy dla ciebie na targach drupa

2008-06-03

Podczas targów drupa 2008 firma Sun Chemical przedstawiła pierwsze na świecie farby UV do arkuszowego druku offsetowego, będące dużym osiągnięciem w technologii druku opartego na wodzie, oraz międzynarodowe strategiczne sojusze.

 

W ramach hasła “Pracujemy dla ciebie” firma Sun Chemical jako członek konsorcjum PrintCity prezentuje szczegółowe informacje na temat swoich produktów i rozwiązań zapewniających jakość, usługi i innowacyjność w sektorach: opakowań, publikacji, akcydensowym i przemysłowym. W czasie wystawy prezentuje również najszersze portfolio farb dla branży poligraficznej przeznaczonych do pracy w maszynach głównych producentów.

 

Nowa linia wiodących na rynku farb przeznaczonych do offsetu arkuszowego dla sektora akcydensowego wprowadzona podczas imprezy powtórzy z pewnością sukces  linii World Series pokazanej na targach drupa 2004. Sun Chemical zaprezentuje także pierwszą na świecie linię farb UV – Suncure Advantage – zawierających około 30% surowców pochodzących ze źródeł odnawialnych.
W dziedzinie opakowań Sun Chemical wykorzystuje targi drupa jako miejsce promocji rozwiązań z zakresu zaawansowanego zarządzania barwą dla właścicieli marek, projektantów i drukarzy. Firma prezentuje również swoje możliwości w sektorze druku przemysłowego, w postaci rozwiązań wzmacniających markę, funkcjonalne lakiery, farby offsetowe i fleksograficzne o niskim poziome migracji oraz rozwiązania bazujące na materiałach wykonanych z surowców odnawialnych. Odwiedzający mogą także zobaczyć pokazy innowacyjnych technologii, takich jak Wetflex czy cyfrową maszynę FastJet.

Również po raz pierwszy na targach drupa Sun Chemical prezentuje narzędzia zwiększające bezpieczeństwo i ochronę marki jako część kompleksowych rozwiązań dla swoich klientów z sektora opakowań. Zwiedzający wystawę mogą skorzystać z produktów firmy - od najprostszych technologii na podstawowym poziomie, po te zapewniające bardzo wysokie bezpieczeństwo. Specjalnością Sun Chemical jest weryfikacja produktów i dokumentów, co oznacza możliwość oddzielenia fałszywych egzemplarzy od oryginalnego produktu za pomocą jednego przycisku dzięki użyciu farb i lakierów odczytywanych przez maszynę w dowolnym momencie.

Aby jeszcze lepiiej sprostać wyzwaniom ze strony branży poligraficznej, firmy Sun Chemical i UPM-Kymmene, światowi liderzy w swoich dziedzinach, wspólnie pracują nad nowym papierem magazynowym i farbami do druku heatsetowego. To tylko jedna z inicjatyw Sun Chemical w sektorze publikacji prezentowana na stoisku firmy (hala 6, stoisko B75). Prezentacja ma pokazać, w jaki sposób drukarze mogą polepszyć jakość drukowania i wydajność maszyny,  a w efekcie zwiększyć swój zysk. Wśród innych propozycji znajduje się unikalny zestaw produktów i usług następnej generacji obejmujący materiały eksploatacyjne, szkolenia, serwis techniczny, rozwój i badania i inne. Ten rozbudowany zestaw usług uzupełnia paleta innowacyjnych produktów zaprojektowanych specjalnie dla drukarzy działających na rynkach heatsetowym, coldsetowym i wkłęsłodrukowym.

 

Odwiedzający stoisko firmy Sun Chemical będą mogli także uzyskać najświeższe informacje na temat produktów i usług z sektora przemysłowego, w tym akcesoria do sitodruku, druku cyfrowego, materiały przeznaczone na rynek motoryzacyjny, a także stosowane przy produkcji pojemników i kart kredytowych.

Felipe Mellado, wiceprezes i dyrektor zarządzający Sun Chemical Europe, mówi: Stale podnosimy poziom wydajności i dążymy do przyjęcia najlepszych praktyk operacyjnych, aby budować wartość i pozostać konkurencyjnymi. Targi drupa to doskonała okazja do pokazania światowej klasy rozwiązań wspierających naszych klientów w zakresie jakości, usług i innowacji.