Sun Chemical przejmuje C.T.LAY w celu rozszerzenia portoflio produktów dla kart plastikowych i bezpieczeństwa

2018-01-26

2018 r.- Sun Chemical, wraz ze swoją spółką matką (DIC), przejęły C.T.LAY S.R.L.

C.T.LAY z siedzibą w Modenie we Włoszech, jest światowym liderem w zakresie powłok pre-laid, hologramów pre-patched oraz poprzez swój oddział joint-venture (4PLATE) posiada duże doświadczenie w zakresie płyt do laminacji oraz płyt specjalnych zawierających elementy zabezpieczające oraz pokrycia plazmowe.

„Strategiczne przejęcie C.T.LAY pozwoli Sun Chemical na lepszą obsługę klientów na całym świecie” - powiedział Mehran Yazdani, Prezes Sun Chemical Advanced Materials. „Szeroki zakres technologii i usług zapewnianych przez C.T.LAY oraz 4PLATE wzmocni portoflio Sun Chemical o nowe rozwiązania w zakresie taśm magnetycznych, farb zabezpieczających i sitodrukowych oraz materiałów elektronicznych dla kart plastikowych i identyfikacyjnych.”

„Integracja C.T.LAY w strukturę Sun Chemical Advanced Materials oznacza wyjątkową możliwość, by dotrzeć do największych światowych producentów kart oraz do krajowych drukarni” - stwierdzili Alberto Chemelli i Lionel Tissier, współzałożyciele C.T.LAY.

C.T.LAY dostarcza swoje wiodące rozwiązania technologiczne klientom w ponad 70 krajach. Co roku produkowanych jest ponad 500 milionów kart, wykorzystujących paski formy jak również miliony oficjalnych dokumentów identyfikacyjnych ze wstawkami oferowanymi przez firmę. W celu zapewnienia poufności i wiarygodności koniecznych w zastosowaniach oficjalnych, C.T.LAY posiada wiele certyfikatów, takich jak: CWA 15374:2008, ISO 14298:2013 oraz ISO 9001:2015.

Dzięki włączeniu C.T.LAY w strukturę firmy, Sun Chemical może obecnie zaoferować unikalne i wiodące porftolio produktów dla rynku kart plastikowych i zabezpieczających, włączając w to zwiększoną zdolność produkcyjną, rozszerzony dział wsparcia technicznego oraz wyspecjalizowanych sprzedawców, co przełoży się na jeszcze lepszą obsługę klienta na całym świecie.