Sun Chemical uruchamia internetowy przewodnik w obszarze druku inkjetowego

2015-02-19

Firma Sun Chemical stworzyła nowy, dostępny online przewodnik, skierowany do przedsiębiorstw wykorzystujących cyfrowy druk inkjetowy. Ma on pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów i zagadnień technicznych, jakie mogą pojawiać się w ich codziennej działalności. To przydatne narzędzie dostępne jest pod adresem http://digitaltsa.sunchemical.com.

 Przewodnik zawiera zarówno fotografie, jak też wyczerpujące opisy różnych, potencjalnych kwestii technicznych, na jakie może napotkać drukarnia cyfrowa. W każdym przypadku oferowane jest dedykowane, stworzone przez Sun Chemical rozwiązanie, będące odpowiedzią na występujący problem.
„Klienci korzystający z naszych atramentów, mogą obecnie skorzystać z tego bezpłatnego narzędzia internetowego, które ma być dla nich wsparciem w codziennej pracy z cyfrowymi urządzeniami drukującymi – mówi Penny Holland, wiceprezes ds. marketingu produktów atramentowych w północnoamerykańskim oddziale Sun Chemical. – Każdemu z naszych odbiorców zależy, by użytkowana przez niego maszyna pracowała bez zarzutu i generowała jak najmniej przestojów. Proponowane przez nas w trybie online rozwiązania mogą być pomocne w szybkiej eliminacji potencjalnych problemów technicznych. To kolejna, dodatkowa propozycja ze strony Sun Chemical, stworzona z myślą o naszych klientach”.