Sun Chemical zademonstruje nowe produkty do druku obwodów elektrycznych na targach Productronica 2013

2013-11-06

Podczas targów Productronica, które odbędą się w dniach 12-15 listopada w na Międzynarodowych Targach Monachijskich, stanowisko 540, hala B1, Sun Chemical zaprezentuje szeroki wybór farb do stosowania w druku obwodów elektrycznych (włączając prezentację nowego produktu).


Na targach Productronica Sun Chemical zaprezentuje nową farbę ImageFlex, przeznaczoną do produkcji elastycznych obwodów drukowanych (FPCB). ImageFlex zapewnia zwiększoną giętkość, nie zawiera halogenu, ma również znakomite właściwości przylegające do wszystkich powszechnie używanych podłoży. Cechuje się również szerokim zakresem barw i może być nakładana zarówno drogą druku sitowego, jak i za pomocą dysz natryskowych.


ImageFlex, stworzona z myślą o producentach FPCB, jest kolejnym rozszerzeniem aktualnej gamy farb, w której skład wchodzą m.in.: farby do trawienia i metalizacji, farby opisowe oraz farby przewodzące.

Oprócz nowości, Sun Chemical zademonstruje również produkty z linii Imagecure, zaaprobowane przez wielu światowych producentów oryginalnego wyposażenia (OEM), szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym. Wszystkie produkty Sun Chemical przeznaczone do druku obwodów elektrycznych są zgodne z rozporządzeniami REACH, RoHS i WEEE.

Tony Searle, dyrektor handlowy działu obwodów w Sun Chemical mówi: “Dysponujemy wieloma rozwiązaniami dla produkcji PCB i cieszy nas możliwość zaprezentowania ich ponownie na targach Productronica. Ostatnie takie wydarzenie w roku 2011 przyciągnęło ponad 38 tysiące widzów z ponad 90 państw. Jest to dla nas istotna przestrzeń prezentacji naszej gamy produktów, a także możliwość potwierdzenia naszej pozycji wiodącego dostawcy tuszy dla tej gałęzi przemysłu”.