Sun Chemical zaprasza na targi RemaDays 2016

2015-12-28

Wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, jakie odbywać się będą w dniach 16-18 lutego br. w nowym centrum targowym (Warsaw Expo) w Nadarzynie k. Warszawy, znajdzie się firma Sun Chemical. Na stoisku U3 w hali F będą obecni także jej autoryzowani dystrybutorzy - Serwis Call i Zinart. Ich wspólna prezentacja będzie obejmować rozwiązania firmy Sun Chemical i jej partnerów, przeznaczone do druku cyfrowego. Wśród najważniejszych, promowanych na tej imprezie produktów znajdą się farby sublimacyjne dla tekstyliów, znajdujące zastosowanie w maszynach wielkoformatowych, m.in. w pracującej na stoisku targowym. 

„Sun Chemical będzie prezentować swoją ofertę na targach Rema Days po raz pierwszy – mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy.- W ubiegłym roku odwiedziło je około 15 000 osób z branży druku cyfrowego, reklamy i poligrafii. Jesteśmy przekonani, że to doskonałe miejsce do promowania naszych produktów, skierowanych do odbiorców z tych segmentów rynkowych. Dlatego zdecydowaliśmy się wziąć udział w tegorocznej edycji tej imprezy i już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska”. 

Farby sublimacyjne do tekstyliów

Jednym z najnowszych rozwiązań Sun Chemical, prezentowanych na targach RemaDays, będą farby sublimacyjne do tekstyliów. Zostaną zaprezentowane dwie nowe serie, odpowiednio - do druku pośredniego jak i bezpośredniego na podłożach PE. „Chcielibyśmy wykorzystać targi skierowane do branży poligraficznej i reklamowej, by pokazać korzyści płynące z zastosowania rozwiązań naszej firmy – mówi Krzysztof Ostrowski. - Wspomniane farby będą szeroko promowane podczas targów Fespa Digital odbywających się w marcu tego roku w Amsterdamie, zatem prezentacja w naszym kraju będzie wyprzedzać ich pokazy podczas tej wystawy. Z pewnością warto zajrzeć na nasze stoisko i zobaczyć jak produkty te zachowują się podczas drukowania”.

Atramenty TXT oraz TXD, odpowiednio - do wykorzystania pośredniego lub bezpośredniego - nie zawierają lotnych związków organicznych, zapewniają wysoką trwałość przy zastosowaniach zewnętrznych, doskonałą widoczność po obu stronach tkaniny (np. w przypadku flag dwustronnych), a także możliwość prania. 

Hard i mild solwent

Kolejną grupą produktów prezentowaną na targach Rema Days 2016 będą atramenty, stosowane w wielkoformatowych i superwielkoformatowych ploterach drukujących takich dostawców jak m.in. Roland, Mimaki, Epson, Vutek, Mutoh, Seiko, HP. „Produkty te są znane rynkowi już od jakiegoś czasu – mówi Krzysztof Ostrowski. - Z jednej strony gwarantują one doskonałą jakość, z drugiej zaś - niższe koszty i bardziej wydajną produkcję. Ich zastosowanie może nawet dwukrotnie zwiększyć prędkość drukowania. Targi Rema Days będą doskonałą okazją, aby przekonać klientów niezdecydowanych do ich stosowania, pokazując m.in. wydruki, w których zastosowano produkty marki Sun Chemical. Atramenty te są w pełni kompatybilne z każdą z dedykowanych im maszyn, a receptura na bazie której są produkowane gwarantuje, że ich właściwości fizyczne i walory kolorystyczne nie odbiegają od oryginalnych atramentów typu OEM. Ich użytkownicy, których ciągle przybywa, są zadowoleni zarówno z ich jakości, jak i stabilności. To pozwala nam kontynuować ekspansję Sun Chemical również na polskim rynku, z korzyścią dla rodzimych klientów końcowych. Targi Rema Days są ku temu znakomitą okazją”.

Firma Sun Chemical nieustannie wprowadza do swojej oferty nowe atramenty, znajdujące zastosowanie w cyfrowych maszynach wielkoformatowych. Targi Rema Days umożliwią zarówno zapoznanie się z nimi, jak też rozmowy z przedstawicielami dostawcy i uzyskanie wielu informacji na ich temat.

„Przez cały okres trwania Rema Days jesteśmy do dyspozycji gości targowych – mówi Krzysztof Ostrowski. - Mamy nadzieję, że bogata oferta, jaką zaprezentujemy, usatysfakcjonuje wszystkich odwiedzających nasze stoisko. Dodatkowo będzie ono miejscem do mniej formalnych spotkań, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli porozmawiać z naszymi przedstawicielami na tematy związane z drukowaniem, uszlachetnianiem, zabezpieczeniami i możliwościami, które sprawią, że ich produkt wyróżni się spośród innych dostępnych na rynku”.