Sun Chemical zaprezentuje farby z rozszerzonej gamy kolorów na pokazie w Uteco Open House

2017-02-21

PARSIPPANY, stan New Jersey, Stany Zjednoczone – 21 lutego 2017 r. – Farby z rozszerzonej gamy kolorów firmy Sun Chemical będzie można podziwiać podczas pokazu Uteco Open House, który odbędzie się 22 marca w zakładach Kennesaw, w stanie Georgia.

Podczas pokazu Open House, Uteco zaprezentuje szkolenie oraz ośrodek technologiczny swojej firmy, a także możliwości farb z rozszerzonej gamy kolorów firmy Sun Chemical w druku na szybkiej maszynie drukarskiej do druku fleksograficznego - Crystal 108 firmy Uteco, przeznaczonej specjalnie do opakowań produktów spożywczych.

Na miejscu będzie obecny Jim Felsberg, terenowy menedżer ds. marketingu w firmie Sun Chemical, który będzie mówił o tym, jak przetwórcy mogą pozyskać lojalność klientów dzięki markowej jednolitości kolorów, jaką oferuje pełna linia farb z rozszerzonej gamy kolorów firmy Sun Chemical do różnorodnych zastosowań drukarskich. Podczas prezentacji omówione zostaną zalety korzystania z farb z rozszerzonej gamy kolorów w procesie drukowym i sposoby, dzięki którym drukarnie będą mogły przeprowadzić odpowiednie zmiany i przystosować halę druku w krótszym czasie.

„Mamy przyjemność wspierać firmę Uteco podczas pokazów organizowanych dla klientów oraz wydruków próbnych z zastosowaniem farb z naszej rozszerzonej gamy. Jest to współpraca, którą cieszymy się już od kilku lat, i mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować ją jeszcze bardzo długo.” – powiedział Tony Renzi, Wiceprezes ds. Zarządzania Produkcją, Opakowań, Dział Farb dla Ameryki Północnej w firmie Sun Chemical. „Widzimy w pokazie Open House wielką szansę zaprezentowania ogromnych możliwości naszych farb do druku fleksograficznego i liczymy na to, że będziemy mieli okazję wyjaśnić, jak dzięki naszym produktom możemy pomóc naszym aktualnym i przyszłym klientom w realizacji ich specyficznych potrzeb i wymogów związanych z procesem drukowym.”