Sun Chemical zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań na targach LOPEC 2017

2017-02-21

PARSIPPANY, stan New Jersey, Stany Zjednoczone – 20 lutego 2017 r. – Firma Sun Chemical na targach LOPEC 2017 w Monachium w Niemczech odbywających się w dniach od 29 do 30 marca 2017 roku zaprezentuje swoje najnowsze propozycje z szerokiej gamy rozwiązań w dziedzinie druku układów elektronicznych, elektronicznych obwodów drukowanych i produkcji elektroniki.

Odwiedzający stoisko nr 105 w hali B0 będą mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą innowacyjnych technologii opracowanych przez firmę Sun Chemical, w tym z linii farb EMD5800 do systemów druku w technologii AJT oraz druku strumieniowego, liniami farb funkcyjnych i graficznych przeznaczonych do elektroniki strukturalnej, soldermaskami do drukowanych obwodów elektronicznych i technologią SunTronic® ECLIPSE, począwszy od farb przewodzących, aż po farby oporowe, dielektryki i izolatory do dotykowych przełączników membranowych (MTS) i innych elementów elektronicznych.

Po niedawnym przejęciu firmy Gwent Electronic Materials Ltd. Sun Chemical zaprezentuje również najnowszą ofertę w dziedzinie druku obwodów elektronicznych tej spółki obejmującą dopasowane do potrzeb klienta farby przewodzące oraz pasty do czujników biomedycznych, materiały elektroluminescencyjne, powłoki cermetalowe do czujników tlenu, mikroukładów piezoelektrycznych i hybrydowych oraz najnowocześniejsze materiały do obwodów drukowanych.

„Nasi klienci z branży drukowanych obwodów elektronicznych poszukują partnera, który jest w stanie opracowywać zindywidualizowane materiały do przezroczystych przewodników, łączników, czujników, i innych elementów” – powiedział Roy Bjorlin, Dyrektor ds. Inicjatyw Handlowych i Strategicznych w firmie Sun Chemical. „Odwiedzający nasze stoisko na targach LOPEC 2017 mogą się dowiedzieć, w jaki sposób oferowane przez firmę Sun Chemical dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania w zakresie anten mikropakowych, czujników, przełączników, paneli słonecznych, oświetlenia, elektronicznych obwodów drukowanych i układów elektronicznych mogą im pomóc w realizacji stojących przed nimi zadań.”

Farby SunTronic® NANOSILVER do systemów druku AJK i strumieniowego

Rozszerzając linię farb nanosrebrnych EMD5800 do systemów druku strumieniowego, firma Sun Chemical wprowadziła niedawno farby nanosrebrne EMD5805, do zastosowania w czołowych w branży systemach cyfrowych i zapisu bezpośredniego. Farby nanosrebrne EMD5800 zapewniają najlepsze w całej branży parametry spiekania niskotemperaturowego, a ich unikalny skład chemiczny zapewnia długą trwałość po otwarciu i najwyższą wydajność strumieniowania. Dzięki dostosowaniu farb linii EMD5800 do najwydajniejszej w całej branży technologii druku AJT oraz systemów druku strumieniowego, od teraz można korzystać z jednej farby nanosrebrnej od prototypu, aż po produkcję.

Sun Chemical zademonstruje rozwiązania w dziedzinie przełączników, czujników i wielu innych elementów

Podczas pokazu firma Sun Chemical zademonstruje farby przewodzące, farby oporowe oraz dielektryki i izolatory do dotykowych przełączników membranowych (MTS), czujników, wyświetlaczy, paneli dotykowych, anten mikropakowych i oświetlenia półprzewodnikowego. Dla zapewnienia szerokiej gamy zastosowań technologie SunTronic® ECLIPSE mogą zostać dopasowane do konkretnych procesów drukowych, w tym do sitodruku, druku strumieniowego, pokrywania z bębna na bęben i innych technologii druku.

Sun Chemical to jedyny dostawca farb tradycyjnych i farb do obwodów elektronicznych na potrzeby elektroniki strukturalnej

Odwiedzający stoisko będą mieli okazje dowiedzieć się, że firma Sun Chemical to jedyny na świecie dostawca farb funkcyjnych i graficznych dla sektora elektroniki strukturalnej (IME). Oferując pełen asortyment produktów dla sektora elektroniki strukturalnej (IME), w którego ramach klient może zakupić z jednego źródła farby tradycyjne oraz farby do obwodów elektronicznych, firma Sun Chemical uzyskała wyjątkową pozycję na rynku ze względu na to, że zapewnia zarówno wygląd, jak i działanie na wciąż rozwijającym się rynku procesów druku IME. Dzięki połączeniu elektronicznych obwodów drukowanych i elementów tradycyjnych w ramach elektroniki strukturalnej IME zapewnia działanie obwodów elektronicznych w części formowanej, jak i łatwiejszą i tańszą produkcję oraz większą trwałość.

Materiały zaawansowane do elektronicznych obwodów drukowanych i układów elektronicznych

Oprócz czołowych w branży technologii na potrzeby drukowanych obwodów elektronicznych firma Sun Chemical oferuje najlepsze i najpowszechniej używane w Europie soldermaski, które można nakładać w ramach odwzorowania schematów połączeń elektrycznych na płytkach drukowanych (DI) i laserowego odwzorowania schematów połączeń elektrycznych na płytkach drukowanych (LDI). Propozycja soldermasek firmy Sun Chemical obejmuje również wygodne maski zrywalne i farby notacyjne do wydajnego montażu i naprawy obwodów drukowanych. Na potrzeby produkcji i opisu elektroniki firma Sun Chemical dostarcza również taśmy samoprzylepne, kleje płynne, lakiery i farby graficzne do tworzenia trwałych i estetycznie wyglądających płytek obwodów elektronicznych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań oferowanych przez firmę Sun Chemical, prosimy odwiedzić stoisko nr 105 w hali B0 na targach LOPEC 2017 w Monachium w Niemczech w dniach od 29 do 30 marca 2017 roku.