SunChemical na targach Drupa

2008-02-20

Warszawa, 15.02.2008
 

Firma Sun Chemical przedstawiła pierwsze informacje dotyczące swoich planów związanych z największymi na świecie targami poligraficznymi Drupa, które odbywać się będą w niemieckim Düsseldorfie od 29 maja do 11 czerwca br. Szczegóły dotyczyły prezentacji firmy Sun Chemical w ramach projektu PrintCity, obejmującego innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji magazynów, opakowań, akcydensów i druku przemysłowym. 
 
Jakość, usługi, innowacyjność oraz kwestie związane ze środowiskiem znajdą się na czele listy oferty firmy Sun Chemical na targach Drupa, na których firma pojawi się ze stoiskiem o powierzchni 600 m2. Innowacyjne farby tego producenta zostaną użyte również w wielu maszynach prezentowanych podczas wystawy.
„Working for you” to nowe motto Sun Chemical, największego na świecie producenta farb drukarskich, lakierów i pigmentów, które będzie promowane podczas targów.
Felipe Mellado, wiceprezes Sun Chemical ds. marketingu, mówi: Potrzeby naszych klientów wyznaczają nasze działania. Dzisiaj nie chodzi tylko o to, by mieć najlepsze produkty, ale by mieć kompletny pakiet nastawiony na zwiększanie konkurencyjności. Sun Chemical nie tylko spełnia oczekiwania klientów, ale wykracza poza nie. Dostarczamy rozwiązania na lokalne rynki z całego świata.
Drupa będzie więc idealną okazją, aby zaprezentować nasze ostatnie innowacje. Są one elementem strategicznego kierunku wyznaczanego przez Rudiego Lenza, naszego nowego prezesa i dyrektora wykonawczego. Obejmą one dużą grupę produktów - od produktów o niskim poziomie migracji przeznaczonych do drukowania opakowań, poprzez nowe technologie dla gazet, nowe przyjazne dla środowiska farby arkuszowe do druku akcydensowego, aż po nowe produkty dla sektora wielkoformatowego. Zaprezentujemy także nasze ostatnie osiągnięcia w dziedzinie zarządzania kolorem, takie jak SmartColour.
Targi Drupa i PrintCity pozwolą nam na dzielenie się najlepszą praktyką i doświadczeniem w taki sposób, w jaki pracujemy z naszymi klientami i z myślą o nich.
Firma Sun Chemical zaprezentuje swoją ofertę na stoisku B75 w hali 6 (w ramach PrintCity).