SunJet prezentuje rozwiązania do druku inkjetowego na targach Fespa Digital 2014

2014-04-02

Odwiedzający je goście będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami Sun Chemical w zakresie technologii inkjetowej, dedykowanymi dla szerokiego spektrum zastosowań. Wiedza i doświadczenie SunJet w zakresie dostarczania innowacyjnych produktów dla różnych aplikacji końcowych gwarantuje, że firma może w pełni sprostać wymaganiom stawianym przez jej partnerów OEM.  Z kolei bogate know-how w obszarze recepturowania materiałów i ich zastosowania do finalnych aplikacji pozwala na stworzenie jej odbiorcom nowych możliwości rynkowych.

 „Oferta SunJet w zakresie materiałów do druku inkjetowego oraz możliwości w tej dziedzinie są bardzo szerokie – mówi Peter Saunders, Global Business Manager w firmie SunJet – To wyjaśnia, dlaczego możemy pochwalić się najszerszym na rynku porftolio atramentów dla tego segmentu produkcji, dedykowanych niemal dla każdej aplikacji, wykorzystującej technikę inkjetową. Nasze rozumienie świata chemii, w połączeniu z głęboką wiedzę naukową w zakresie natryskiwania płynów zapewnia, że możemy zaproponować niezwykle wszechstronną, kompleksową ofertę, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku. Staramy się zrozumieć oczekiwania i wymagania naszych klientów, także pod względem stosowania przez nich atramentów SunJet do konkretnych produktów i procesów. Dzięki temu nasze rozwiązania mogą być dostosowane z myślą o potrzebach poszczególnych partnerów OEM” .

„Prezentacja na tegorocznych targach Fespa Digital – kontynuuje Peter Saunders - będzie odzwierciedleniem naszej wiedzy w zakresie inkjetu oraz zrozumienia konkretnych zastosowań w tym obszarze rynku. Łącząc nasze 25-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii cyfrowej z ogromną wiedzą firmy Sun Chemical na temat szeroko rozumianych procesów drukowania, jesteśmy w stanie zapewnić dostosowane do konkretnych aplikacji rozwiązania inkjetowe oraz odpowiednią dla nich technologię, dedykowane zarówno dla już istniejących jak i przyszłych rynków zbytu”.

 Więcej informacji na temat Sun Chemical i SunJet można znaleźć pod adresem: www.sunchemical.com/product/sunjet/