SunLit®Titan nowa seria szybkoschnących farb drukarskich

2012-05-15

Firma Sun Chemical wprowadziła na rynek nowy produkt: SunLit®Titan - serię farb do druku arkuszowego na papierze. Dzięki wyjątkowym właściwościom SunLit®Titan możliwa jest dalsza obróbka arkuszy w bardzo szybkim cyklu produkcji. Arkusze drukowane farbami SunLit®Titan są suche zaledwie po kilku minutach.

Nowe farby najlepiej nadają się do użytku przy małych i średnich nakładach. Zastosowanie SunLit®Titan skraca czas oczekiwania pomiędzy drukiem z jednej i drugiej strony arkusza. Pozwala szybko przesłać arkusz do dalszej obróbki – cięcia, zszywania itp. Ze względu na wysoką odporność farby na ścieranie, nie jest koniecznym stosowanie lakierów zabezpieczających, co jest dodatkowym elementem wpływającym na ekonomię drukowania.

Wyjątkowy efekt farb SunLit®Titan został osiągnięty przy pomocy innowacyjnych składników. To dzięki ich zastosowaniu możliwe jest szybkie utrwalanie farby i schnięcie oksydacyjne. Zastosowanie SunLit®Titan pozwala efektywniej wykorzystać maszyny drukarskie. SunLit®Titan to druk wydrukowany i oprawiony tego samego dnia!