Wielkoformatowe tusze solwentowe Sun Chemical

2008-10-15

Po ciepłym przyjęciu przez polski rynek tuszy solwentowych do maszyn typu Wide Format serii Streamline 0519 (Mimaki, Roland) oraz 0439 (Seiko, Hewlett Packard, Océ) firma Sun Chemical Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty tusze do ploterów wielkoformatowych typu Super Wide Format.

 

Cieszymy się bardzo, że polscy klienci przekonali się do jakości i stabilności produktów Sun Chemical Screen. Wierzę, iż poszerzenie portfolio produktów do ploterów wyposażonych w głowice Xaar, Spectra oraz maszyn wielkoformatowych HP Scitex pozwoli nam kontynuować ekspansję na rynku polskim z korzyścią dla klienta końcowego - mówi Łukasz Werski, Key Account Manager – digital inks w firmie Sun Chemical Sp. z o.o.

 

Tony Cox, menedżer ds. biznesu cyfrowego i marketingu Sun Chemical Screen, dodaje: Od czasu wprowadzenia w 2005 roku linii Streamline, firma Sun Chemical konsekwentnie dodaje do swojej oferty nowe atramenty, które można wykorzystywać w 70% zainstalowanych na rynku cyfrowych maszynach wielkoformatowych. Cena naszego produktu do maszyn typu Super Wide Format może być nawet do 20% niższa niż w przypadku atramentu oferowanego w ramach umowy OEM.


Rynek atramentów był tradycyjnie zdominowany przez umowy OEM, co często prowadziło do wiązanych transakcji sprzedaży i serwisu. Sun Chemical Screen, wykorzystując swoje doświadczenia i ekspertyzy dotyczące atramentów solwentowych, rzucił wyzwanie tej tendencji, aby przez swoje działania dać firmom zajmującym się cyfrowym drukiem wielkoformatowym większe możliwości wyboru materiałów. W wyniku tego użytkownicy maszyn wielkoformatowych nie tylko uzyskają większe korzyści finansowe dzięki zakupowi większej ilości atramentów, ale otrzymają także bezkonkurencyjny poziom wsparcia ze strony największego na świecie producenta farb i pigmentów, jakim jest firma Sun Chemical. Chciałbym dodać, że wiążemy duże nadzieje z polskim rynkiem druku cyfrowego czynnie wspierając wiedzą i doświadczeniem polski oddział Sun Chemical.