Witamy na nowej stronie SunChemical Polska !

2008-03-17

Drodzy Klienci i Przyjaciele!

Z radością udostępniamy Państwu stronę internetową Sun Chemical Polska. Będziemy na niej informować Państwa w  ojczystym języku o istotnych wydarzeniach w naszej działalności, udostępniać informacje o naszych produktach i usługach, anonsować nowe technologie, ułatwiać kontakty branżowe. Nasza „www” będzie się udoskonalać i rozwijać. Będziemy Państwu wdzięczni za informacje o tym jak postrzegacie naszą stronę, ale także całą naszą firmę. Obiecujemy korzystać z Waszych uwag i sugestii i doskonalić się. Zachęcam do pisania do mnie bezpośrednio na: jaroslaw.lukomski@sunchemical.com.pl

Korzystając z tak szczególnej okazji jak inauguracja strony internetowej, pragnę Państwa poinformować o kilku faktach z przełomu roku.
Rok 2007 zamknęliśmy sprzedażą na poziomie 151 mln PLN, z czego 44%  stanowiła sprzedaż farb ciekłych przeznaczonych do drukowania opakowań a 33% farby do rotacyjnego druku offsetowego. Znacznie zwiększyliśmy swoją sprzedaż farb utrwalanych UV, zarówno offsetowych, jak i fleksograficznych oraz  sitodrukowych stosowanych w drukowaniu na maszynach wąskowstęgowych.

W 2008 rozpoczynamy intensywne działania na polu tuszy do druku cyfrowego. Będziemy coraz intensywniej rozwijać sprzedaż materiałów eksploatacyjnych innych niż farby. Dla usprawnienia logistyki i skrócenia czasu dostaw dla naszych klientów zwiększamy lokalną produkcję farb ciekłych, w nadchodzącym okresie uzupełnimy nasz park maszynowy o nowe urządzenia. Nadal ogromną wagę przywiązujemy do spraw BHP i ochrony środowiska, czemu przysłużyć się mają dalsze inwestycje i usprawnienia.

Wsłuchujemy się w głosy klientów, zachęcamy do wypełniania ankiet satysfakcji, poddajemy się audytom. Zatrudniamy nowych wysokokwalifikowanych pracowników we szystkich działach firmy. Wielu z nich ma bezpośredni kontakt z Państwem. Żywimy nadzieję, że w Państwa oczach poziom naszych usług ustawicznie rośnie.
Pod koniec 2008 będziemy wdrażać SAP – nowoczesny komputerowy system zarządzania tzw. Enterprise Resource Planning, który zastąpi obecnie stosowane narzędzia do administrowania sprzedażą i finansami. 

 

Niezmiernie ważnym wydarzeniem dla naszej branży będą targi drupa. Sun Chemical przygotowuje na przełom maja i czerwca kilka interesujących propozycji. Nasze produkty  „w akcji” będzie można oglądać na pracujących maszynach w Print City. Zapraszam  serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska  B75, Hall 6. Każdego dnia targów zostaniecie Państwo podjęci przez przedstawiciela firmy z Polski.

 

Życzę nam i Państwu aby niniejsza strona stała się efektywnym narzędziem komunikowania się między nami. Zobowiązuję się pisać do Państwa na jej łamach, w podobnej formule jak teraz, przynajmniej raz na kwartał.

Z wyrazami szacunku oraz
Udanego roku 2008!
 

Jarek Łukomski
Dyrektor Generalny, Członek Zarządu