Współpraca partnerów Sun Chemical z KBA-MetalPrint

2017-07-14

BILBAO W HISZPANII – 28 czerwca 2017 r.: Firma Sun Chemical ma zaszczyt ogłosić, że podjęła współpracę z KBA-MetalPrint w celu dostarczania farb drukarskich do zadruku metalu. Współpraca dotycząca przede wszystkim rynku puszek trzyczęściowych i będzie polegać na dostarczaniu farb firmie KBA-MetalPrint przez Sun Chemical.

W ramach ścisłej współpracy Sun Chemical już wkrótce będzie dostarczać firmie KBA-MetalPrint farby UV linii DAICURE 5LM, farby konwencjonalne linii SunTrio DAIMETAL oraz farby linii SunTrio TOBA o wysokiej elastyczności jako pakiet startowy do maszyn MetalStar 3 i Mailänder 280 do druku na metalu, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Dostrzegając potrzebę wsparcia w technologii produkcji, firma Sun Chemical jest zawsze gotowa świadczyć klientom firmy KBA-MetalPrint profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo.

W ramach współpracy firma Sun Chemical będzie współdziałała z firmą KBA-MetalPrint na rzecz dalszej optymalizacji linii produkcyjnych u klientów w ramach prowadzonej działalności. Połączenie najbardziej zaawansowanych technologii firmy Sun Chemical z technologią firmy KBA-MetalPrint zapewni wszystkim klientom uzyskanie najlepszych wyników w dziedzinie zadruku metalu.

Współpraca ta przyczyni się do znaczącego rozwoju technologii farb drukarskich dla branży druku na metalu, zapewniając obu firmom odpowiednią bazy specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W związku z tym firma Sun Chemical będzie mogła wnieść wkład w rozwój tej technologii z poparciem globalnego dostawcy systemów do drukowania opakowań metalowych.

Globalna współpraca obejmuje również działania marketingowe, w tym uczestniczenie w nadchodzących targach i wydarzeniach organizowanych dla klientów.

Iñaki Llona, światowy specjalista ds. farb do druku na metalu w firmie Sun Chemical, stwierdza: „KBA-MetalPrint jest liderem na rynku maszyn do druku na metalu zarówno pod względem innowacji, jak i pod względem wielkości sprzedaży. Ponieważ firma Sun Chemical również zajmuje czołową pozycję na rynku i kładzie podobny nacisk na innowacyjność, uważamy, że współpraca z firmą KBA-MetalPrint to świetna okazja do czerpania korzyści z wzajemnego wsparcia oraz współpracy nad wspólnymi projektami badawczo-rozwojowymi, która sprawi, że branża opakowań metalowych stanie się bardziej konkurencyjna i efektywniejsza. Obie firmy posiadają wspólną wizję unowocześniania technologii druku na powierzchniach metalowych zgodnie z osiągnięciami w innych segmentach rynku oraz podobne doświadczenia, które można wykorzystać w naszej branży.”